Дата: 06.05.2021 13:18

Сьогодні, 06 травня, відбулося засідання Виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради, під час якого розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Загалом до порядку денного було внесено 5 питань.

Розглянули проєкти рішень про внесення змін до рішення виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради від 25 березня 2021 року №77 «Про затвердження Положення, переліку та вартості платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг», про порядок відшкодування коштів по наданих пільгах за користування телефоном (абонплата) та встановлення телефону окремим категоріям громадян, про надання дозволу на видалення зелених насаджень, про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг, про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства.

З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.