Найпоширеніші фейки про вакцинацію

Дата: 06.05.2021 16:00

???? Вакцинація – це один із найважливіших елементів для подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців ???? колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 60% населення імунізувалися.

Сьогодні як в Україні, так і у світі існує недовіра до вакцин проти COVID-19. Це попри те, що в історії сучасної медицини та ??????? фармацевтичних розробок ще не було настільки прискіпливої уваги до окремого лікарського препарату, як до цих вакцин.

???? Одна з причин такої недовіри – поширення неправдивої інформації щодо вакцинації.

Пропонуємо вам найпоширеніші фейки на цю тему.

Дізнайтеся чому не варто їм вірити.