ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Воронівецької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольської селищної ради

Дата: 30.04.2021 15:09

про проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади

На виконання рішення Теофіпольської селищної ради від 22 лютого 2021 року № 29-4/2021 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Теофіпольської селищної ради», розпорядження Теофіпольської селищної ради від 29 квітня 2021 року № 126-р «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Воронівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольської селищної ради», керуючись статтею 25 Закону України «Про освіту», статтею 39 Закону України «Про повну загальну середню освіти»

Основні вимоги до кандидатів:

- особа, яка є громадянином України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;

-  вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;

- пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до  конкурсної комісії такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Вище визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що складає 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Умови оплати праці керівника із зазначенням істотних умов контракту:

• посадовий оклад 7 577,90 грн. (15 тарифний розряд);
  • крім посадового окладу директору виплачується надбавка та премія в межах фонду оплати праці;
  • 40-годинний робочий тиждень з двома вихідними днями;
  • тривалість щорічної основної відпустки – 56 календарних днів.

Посада директора прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) згідно з переліком педагогічних посад.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду Воронівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольської селищної ради здійснюється у відділі освіти, молоді та спорту Теофіпольської селищної ради за адресою: вул. Небесної Сотні, 25, смт. Теофіполь, Хмельницька область, 30602, з 05.05.2021 року по 02.06.2021 року.

У разі невідповідності наданих документів установленим вимогам претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсу не допускаються, про що їм буде повідомлено впродовж трьох днів відділом освіти, молоді та спорту.

Дата проведення конкурсного відбору: 10 червня 2021 року.

Конкурсний відбір передбачає:

• перевірку знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

-  перевірку професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

• публічну та відкриту презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань для перевірки знань у сфері освіти загальної середньої освіти затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 19 травня 2020 року № 654 «Щодо примірного переліку питань».

Місце знаходження та найменування закладу освіти: 30631,
Хмельницька область, с. Воронівці, вул. Шкільна 5А,
Воронівецька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теофіпольської селищної ради.

Місце та час проведення конкурсного відбору: сесійна зала Теофіпольської селищної ради о 10:00 год.

За додатковою інформацією звертатися до уповноваженої особи - головного спеціаліста  відділу освіти, молоді та спорту Теофіпольської селищної ради Поліщук Наталії Вікторівни за телефоном: +380673841758, e-mail: osvitateof@ukr.net

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директо ра Воронівецької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольської селищної ради

СКЛАД конкурсної комісії для проведення конкурсу та призначення на посаду керівника закладу Воронівецької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольської селищної ради