Онлайн зустріч із керівником громадської організації "Центр досліджень та консультацій"

Дата: 26.04.2021 16:44

26 квітня відбулася робоча онлайн зустріч із керівником громадської організації "Центр досліджень та консультацій" Анною Гаврилюк на тему: "Оприлюднення результатів моніторингу стану взаємодії на рівні інформування та консультацій".

Адвокація відбувається в рамках "Менторська програма 2.0 для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства".

Менторську програму 2.0 для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства координує Центр демократії та верховенства права. Ця програма стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, який реалізується Isar Ednannia у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).