Чорнобиль немає минулого часу

Дата: 26.04.2021 13:17

Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс

26 квітня 2021 року біля пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії відбулося вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС "Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс".

Цей день завжди об'єднує всіх нас одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Величезний подвиг здійснили ті, хто, не шкодуючи власного життя заради майбутнього України, брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії, впевнено пройшов випробування на мужність і стійкість, проявивши високі моральні та патріотичні якості, глибоке розуміння особистої відповідальності перед майбутнім нації.

Віддати шану прийшли ліквідатори, рідні, вдови, близькі і друзі загиблих унаслідок вибуху на ЧАЕС.

До присутніх ліквідаторів та представників громадськості зі словами вдячності за мужність та героїзм, звернувся голова Теофіпольської селищної ради Михайло Тененев та нагородив ліквідаторів пам'ятними медалями "До 35-річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції". Також зі словами вдячності звернувся Сергій Ковальчук, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка та вручив ліквідаторам подяки за мужність, самовідданість і високий професіоналізм.

Зворушливим був виступ голови громадської організації "Союз Чорнобиль України"- Віри Пухніченко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія.

По завершенню заходу всі учасники запалили свічки і поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії.