ВІТАЄМО З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ!

Дата: 25.04.2021 10:25

Сьогодні ми відзначаємо останнє перед Великоднем світле свято – Вербну неділю.

Бажаю, щоб разом з освяченою вербою у ваші оселі увійшли благодать, достаток і радість, а серця наповнилися добром, щирістю, всепрощенням та радістю від очікування найбільшого свята – Воскресіння Христового!

Нехай з першими дзвонами, що долинають із церков у Вербну неділю, в житті кожного із Вас запанують гармонія та злагода, нехай гілочки верби прикрасять Ваше житло, принесуть спокій і лад, зміцнять дух і віру в краще майбутнє, а на український народ зійде Господнє Благословення та поверне на нашу землю мир і спокій.

Завжди пам'ятайте: найважливішими у нашому житті є любов до близьких, вміння прощати, бажання бути поруч з рідними у важку хвилину.

Зичу всім щастя, радості, міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку, любові та добра!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев.