Про влаштування до будинку-інтернату для людей похилого віку

Дата: 23.04.2021 15:23

Існує багато міфів навколо будинків для людей похилого віку, через що багато хто просто бояться віддавати своїх близьких в спеціальні пансіонати. Однак життя часто буває непередбаченим та іноді допомога фахівців у відновленні і догляді за літньою людиною просто необхідна. Коли людина похилого віку не спроможна сама про себе подбати, а близькі перебувати постійно поруч не можуть, постає питання: як відправити в будинок для людей похилого віку?

22 квітня 2021 року фахівці із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Людмила Барановська та Оксана Саміляк надали низку послуг особі, яка має намір влаштувати дідуся у будинок – інтернат для людей похилого віку. Серед яких: проведення оцінки потреб особи, інформування про особливості влаштування у будинок – інтернат, надання контактної інформації спеціалістів, які сприятимуть розв’язання даного питання.

За додатковою інформацією звертайтесь до Відділення соціальної роботи та соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центр надання соціальних послуг» (смт. Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 27, тел. 2-00-84)