Відбулася шоста позачергова сесія селищної ради

Дата: 20.04.2021 13:48

Сьогодні, 20 квітня, відбулася позачергова шоста сесія Теофіпольської селищної ради, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева.

До порядку денного сесії було внесено 12 питань.

Депутати вирішили надати дозвіл Теофіпольській селищній раді на інвентаризацію земель колективної власності колективних сільськогосподарських підприємств, що припиненні, які розташовані за межами населених пунктів Теофіпольської селищної ради Хмельницької області.

Також розглянули проєкти рішень про припинення права користування земельними ділянками, передачу у власність земельних ділянок, про надання дозволу та затвердження технічної документації із землеустрою.

З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.