Вакцинація населення

Дата: 13.04.2021 08:54

???? На постійному пункті щеплення КНП «Теофіпольський ЦПМСД» Теофіпольської селищної ради вже вакциновано 160 осіб. Серед них населення 20 – 39 років – 35 чол., 40 – 49 років – 38 чол., 50 – 59 років – 48., 60 – 69 років – 29 чол., 70 – 79 років – 6 чол., 80 років і більше – 4 чол.

??????? На даному етапі вакцинуються медики (в т. ч. працівники приватних закладів охорони здоров''я), перші особи держави, громадські діячі, діячі культури та спорту, лідери релігійних спільнот, військовослужбовці в ООС (в т. ч. Збройні Сили України та Національну гвардію України), працівники соціальної сфери, люди віком від 80 років.

Також проходить імунізація людей, які входять до наступного етапу щеплення: люди віком від 70 до 79 років, люди віком від 65 до 69 років, працівники критично важливих структур державної безпеки (ДСНС, Нацполіція, Нацгвардія, СБУ, Держприкордонслужба, військовослужбовці ЗСУ, МВС)., учителі та інші працівники сфери освіти.

???? В жодного із щеплених не спостерігалось серйозних побічних реакцій. Скарги були лише на підвищення температури тіла, біль та неприємні відчуття в місці ін’єкції, що є нормою при введені будь-якої вакцини.

? За інформацією КНП «Теофіпольський ЦПМСД»