Інформаційна зустріч щодо створення ОСББ

Дата: 08.04.2021 11:46

6 квітня відбулася інформаційна зустріч начальника та спеціалістів відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління об’єктами комунальної власності з мешканцями житлового будинку по вул.Небесної Сотні 32.

Жителі активно взяли участь у обговорені. Найактуальнішим було питання вибору форми управління багатоквартирним будинком. Під час діалогу більшість жителів зробили висновок: потрібно раціонально використовувати платежі та самостійно управляти спільною власністю та необхідно створювати ОСББ, щоб покращити стан будинку та прибудинкової території.

Вагомим аргументом стала прийнята селищною радою «Програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Теофіпольської селищної ради на 2021 – 2023 роки», де саме на 2021рік передбачено 90% співфінансування з бюджету на заходи з енергозбереження, капітальний ремонт покрівель, заміну комунікацій та інженерних мереж.

Такі зустрічі-обговорення заплановано провести під усіма багатоквартирними житловими будинками селища.