Увага! Весняно-літня заборона на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах

Дата: 30.03.2021 11:25

Відповідно до наказу Управління державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області «Про встановлення термінів весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в межах району діяльності (контролю) Хмельницького рибоохоронного патруля у 2021 році» встановлено терміни заборони весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в межах району діяльності (контролю) Хмельницького рибоохоронного патруля у 2021 році:

• у річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно);
  • на водосховищах, озерах, ставках з 01 квітня по 10 червня (включно);
  • в придаткових системах водних об’єктів (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної поверхні) з 01 квітня по 30 червня (включно).

Термін заборони на лов (добування) раків під час виношування ними ікри, личинок та першої линьки визначено наказом Хмельницького рибоохоронного патруля «Про встановлення заборони на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах хмельницької області» від 27.11.2020 року № 101-од з 01 грудня 2020 року по 30 червня 2021 року (включно).