Засідання комісії по розгляду питань з надання допомоги хворим нефрологічного профілю, які потребують процедури гемодіалізу

Дата: 26.03.2021 14:08

26 березня 2021 року відбулося засідання комісії по розгляду питань з надання допомоги хворим нефрологічного профілю, які потребують процедури гемодіалізу.

???? Комісія розглянула 6 заяв, що надійшли від осіб з інвалідністю І групи, які зареєстровані та проживають на території Теофіпольської селищної ради та потребують надання допомоги.

????Документи, які подали громадяни, відповідають вимогам Порядку надання допомоги хворим нефрологічного профілю, що потребують процедури гемодіалізу, затвердженого Рішенням виконавчого комітету селищної ради від 25 березня 2021 року №57.

???? По всіх заявах прийнятті позитивні рішення.