Інформація про поширення COVID-19 у Теофіпольській територіальній громаді

Дата: 24.03.2021 09:55

?? За підсумками кількох днів березня кількість нових хворих на коронавірус на території нашої громади поступово збільшується.

?Сьогодні Теофіпольщина перебуває у помаранчевій зоні щодо захворюваності на COVID-19. За даними Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Теофіпольської селищної ради 23 березня 2021 року виявлено 26 нових випадків захворювання на COVID-19. Cтаном на 24 березня 2021 року зареєстровано 1645 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 83 – дітей, лікуються 130 осіб, одужали – 1489; летальних випадків – 26.

???? Тому закликаємо суворо дотримуватися санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

? Нагадуємо, що законодавством встановлена адміністративна відповідальність за порушення протиепідемічних правил та норм, обсервації та самоізоляції, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тому ще раз звертаємося до громадян – будьте свідомими і дотримуйтеся встановлених протиепідемічних обмежень: у громадських місцях носіть маску, не ігноруйте дезінфекцію та миття рук! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних!

Бережіть себе?