Протидія торгівлі людьми

Дата: 22.03.2021 14:42

Торгівля людьми в Україні на сьогодні є досить болючою проблемою. Адже наша держава очолює список країн, котрі потерпають від торгівлі людьми. Світова спільнота намагається боротися з цим явищем, але не зважаючи на увагу міжнародних організацій до зазначеної проблеми, торгівля людьми останніми роками набула надзвичайного поширення.

19 березня представники Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації та Благодійного фонду «Ксена» відвідали Теофіпольську об’єднану територіальну громаду. По закінченню зустрічі БФ «Ксена» передали для вивчення та користування в роботі інформаційно-просвітницькі матеріали у вигляді плакатів, буклетів та листівок. У матеріалах висвітлені всі можливі контакти для отримання допомоги особам, які постраждали внаслідок торгівлі людьми та вказані усі необхідні поради, як не потрапити у пастку торгівців людьми.

При відділенні соціальної роботи та соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центру надання соціальних послуг» створено інформаційний стенд з питань торгівлі людьми.