Ми вшановуємо нашого Кобзаря!

Дата: 10.03.2021 16:18

Кожного року, 9-10 березня, ми вшановуємо нашого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.

Його день народження та день смерті стоять поряд. Але між цими двома днями - 47 років життя, яке стало славою і гордістю українського народу. Безсмертна і могутня сила його таланту, проникливість і глибина думки, мужність і гострота слова - пронизані самовідданою любов'ю до свого народу. Він пробуджував нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю.

Багато років минуло з дня народження поета, проте і досі живе під сонцем України Тарасове слово, слово великої, непогасної любові до своєї землі.

9-10 березня у закладах освіти та культури нашої громади були проведені виставки, урочисті лінійки, відкриті уроки з нагоди дня народження Великого Кобзаря.

Також 10 березня взяли участь в обласному віртуальному марафоні "Хмельниччина читає Шевченка". Теофіпольська дитяча бібліотека прийняла естафету від Хмельницької бібліотеки № 4 та передали Хмельницькій обласній бібліотеці № 15.

Взяли участь в онлайн-флешмобі "Нас об'єднує слово Шевченка".

Також відбулися онлайн-читання #Теофіпольщина_читає_Шевченка.

Крім того, в нашій громаді біля пам'ятників поета відбулися віче пам'яті "Ми тебе не забули, Тарасе".