Відзначаємо 77- річницю визволення громади від фашистських загарбників

Дата: 04.03.2021 11:46

Сьогодні відзначаємо 77- річницю визволення громади від фашистських загарбників.

Ми вшановуємо сміливість та жертовність тих, хто відстояв нашу землю в роки Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Вічна слава всім, хто загинув смертю хоробрих у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов з життя від хвороб, голоду і негараздів.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до нашої перемоги.

Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист країни, її свободи та територіальної цілісності, від посягань сусідньої держави.

Сучасні захисники України - гідні нащадки слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємося і їх героїзмом, силою духу та мужністю, твердо віримо у нашу перемогу.

Нехай єднає нас усіх любов до України, любов до рідного краю, а безсмертний подвиг творців перемоги надихає на добрі справим в ім’я нашої держави.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев