Підтримка сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах - один із приорітених напрямів діяльності КУ "Центр надання соціальних послуг".

Дата: 03.03.2021 12:09

02 березня 2021 року директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Мирослава Майдан та фахівці із соціальної роботи Відділення соціальної роботи та соціальних послуг за місцем проживання Ольга Трайчун, Юлія Сапєлкіна та староста Катерина Ткачук відвідали сім'ю молодої мами, яка через певні життєві обставини не може самостійно вирішити низку важливих проблем.

Під час візиту спеціалісти провели оцінку потреб дитини, сім'ю взяли під соціальний супровід. Перевірили стан задоволення базових потреб дитини щодо здоров'я, харчування та емоційного розвитку. З матір'ю дитини провели роз'яснювальну роботу стосовно потреб дитини та узгодили подальшу співпрацю

Благодійники ГО "Благодійний центр "Довіра" забезпечили сім’ю продуктами харчування, памперсами для дитини, постільною білизною та іншими необхідними речами.

Фото без опису    Фото без опису