Практикум "Новації в законодавстві про оренду"

Дата: 26.02.2021 15:47

25 лютого працівники Теофіпольської селищної ради взяли участь в онлайн-практикумі із застосування законодавства на тему: «Новації в законодавстві про оренду. Онлайн-аукціони: впровадження нових стандартів та прозорих процесів». Захід організований в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Під час заходу учасники обговорили такі питання:
· новели у законодавстві про оренду державного майна;
· процедура включення до Переліків відповідного типу майна, що не використовується балансоутримувачами та може бути передане в оренду;
· прийняття рішення про оголошення аукціону, або укладання договору без проведення аукціону, як етап визначення орендаря державного майна;
· укладення договору оренди як завершальний етап процедури передачі в оренду державного майна.
На завершення онлайн-практикуму спікери відповіли на питання, що цікавили представників громад