Ліквідовуємо наслідки негоди

Дата: 17.02.2021 10:57

Цьогорічна зима послала справжні випробування. Хуртовина все навкруги щедро завіяла і перевірила на міцність не лише техніку, а і людей, та допомогла ще раз переконалися, що вислів: "Разом ми сила" - не красивий лозунг, а констатація факту. Адже саме спільними зусиллями ми ліквідовуємо наслідки негоди.

До очищення доріг від снігу, крім Теофіпольського ВУЖКГ та Філії «Теофіпольський райавтодор» ДП Хмельницький облавтодор, долучилися із застосуванням техніки такі господарства: ТОВ «Україна 2001», Теофіпольська філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Зімертал», ПрАТ «Теофіпольський цукровий завод», СТОВ «Волиця», СТОВ «Нива», ТОВ «Святець», ТОВ «Подільське», ФГ «Кунчанський», приватні підприємці Шведа В.П., Рудківський І.П., Загоруйко О.Л., механізатори, яких цілодобово здійснювали розчистку снігових заметів, аби не допустити виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах. Не зважаючи на сильний поривчастий вітер, який за лічені хвилини заносив снігом автошляхи, оперативним штабом було налагоджено проїзд до сіл та селищ нашої громади. Усі роботи відбувалися почергово, оскільки негода охопила не один населений пункт. Наразі робота над очищенням від снігу вулично-шляхової мережі населених пунктів нашої громади активно триває.

Загибелі та травмування громадян через заметені снігом автошляхи з 08.02 по 17.02 зареєстровано не було.