Чекаємо на ваші пропозиції!

Дата: 09.02.2021 09:34

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України  «Про основи містобудування», Закону України  «Про планування і забудову територій»,  Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» селищною радою за участю зацікавлених осіб планується провести громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації  – генерального плану, плану зонування та розділу охорона навколишнього середовища населених пунктів Святець, Лисогірка, Мар’янівка  з метою визначення цільового призначення з відображенням чинного функціонального використання земельних ділянок та формування принципів планувальної організації забудови території населеного пункту.

Проект генерального плану розроблено Подільським державним підприємством геодезії, картографії та кадастру.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень з питань формування принципів планувальної організації забудови території населених пунктів, будівництва господарських та адміністративних споруд та інше (подаються громадянами у письмовому вигляді із  зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

Генеральний план, план зонування та розділ охорони навколишнього середовища  населених пунктів Святець, Лисогірка, Мар’янівка містить графічні та текстові матеріали.

Інформація про місце та терміни ознайомлення з проектом містобудівної документації.

З містобудівною документацією «Генеральний план, план зонування та розділ охорони навколишнього середовища населених пунктів Святець, Лисогірка, Мар’янівка» можна ознайомитися з 12 лютого 2021року по 15 березня 2021 року (включно) за адресою: вул. Центральна, 70, с. Святець.

Начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, управління об'єктами

комунальної власності                                                 Анатолій ШКЛЯРУК