У зв’язку із погіршенням погодних умов, на території нашої громади вже зранку активно ведуться роботи з прибирання доріг від снігу.

Дата: 08.02.2021 12:36

Теофіпольська селищна рада у співпраці з місцевими господарствами та Філією "Теофіпольський райавтодор" ДП Хмельницький облавтодор залучили 17 одиниць необхідної техніки для очищення і посипання доріг державного та місцевого значення, а також – вулично-шляхової мережі смт. Теофіполь та інших населених пунктів.

У громаді старостами та відповідальними за цей напрям роботи працівниками селищної ради проводиться моніторинг ситуацій на відповідних прилеглих територіях.

Шановні жителі громади, без необхідності не виїжджайте за межі населених пунктів! Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування! Бережіть себе ?

Фото без опису Фото без описуФото без опису