Шановна громадо! Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята - Дня Соборності України.

Дата: 22.01.2021 12:58

22 січня 1919 року - цей день назавжди закарбувався у всесвітній історії. Рівно 102 роки тому на площі Святої Софії у Києві проголосили Акт Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою.

Воля людей, проголошена в цей день стала силою, що провела нас до незалежності. Сьогодні Соборність України символізує духовну згуртованість громадян навколо національної єдності, спротиву зовнішній агресії, недопущення повторення злочинів минулого.

Ми, українці, проявили життєву силу і довели світові, що ніхто і ніщо не може зламати народ, який прагне свободи і достатку у власній державі. Пам'ятаємо і поважаємо кожного, хто віддав своє життя за здобуття Україною незалежності, шануємо новітніх Героїв, які зараз ціною власних життів боронять нашу землю від ворога.

Щиро вірю, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. Пам'ятаймо завжди про нашу  боротьбу, про нашу історію як нації та збережімо її для наших нащадків. Лише в єдності наша сила!

Міцного здоров'я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та народу буде успішно реалізоване.

Слава України! Героям Слава!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев.