До відома населення!

Дата: 17.01.2021 17:08

Державна установа «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Хмельницький міськміжрайонний відділ Теофіпольське районне лабораторне відділення,

ПОВІДОМЛЯЮТЬ,

що відповідно до вимог наказу МОЗ України №2869 від 10.12.2020 року «Про затвердження Зміни до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» п.4 передбачено в обов’язковому порядку безкоштовне лабораторне обстеження на COVID-19 з використанням методу ПЛР (полімеразно-ланцюгова реакція) наступним особам:

1. Пацієнтам, які відповідають визначенню підозрілого, ймовірного випадку захворювання на COVID-19;

2. Пацієнтам з ознаками ГРВІ, вірусної пневмонії та/або ТГРС;

3. Пацієнтам з поза госпітальною пневмонією;

4. Контактним особам при появі симптомів, які не виключають COVID-19;

5. Особам, у яких при проведенні досліджень методом ІФА або ІХЛА виявлено IgA, IgG та/або сумарні IgM, IgG.

При доставлення зразків матеріалу у вірусологічну лабораторію ДУ «Хмельницький ОЛЦ МОЗ України» до 13.00 дня, результат буде до кінця того ж дня.