У залі засідань селищної ради відбулося засідання постійних комісій

Дата: 23.12.2020 12:45

У процесі підготовки до другої сесії восьмого скликання Теофіпольської селищної ради 22 грудня відбулися засідання постійних комісій.

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, інвестицій, перспективного планування та екології. Депутати опрацювали проєкти рішень, зокрема:

1. Про припинення права користування земельною ділянкою;
  2. Про передачу у власність земельних ділянок;
  3. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
  4. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок;
  5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

Засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва, регуляторної політики, яка розглянула питання:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік;
  2. Про бюджет Теофіпольської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Усі проєкти рішень погоджені постійними комісіями для винесення на розгляд сесії селищної ради

Також, 22 грудня, пройшло спільне засідання постійних комісій. На порядок денний було винесено 35 питань. Після їх вивчення і обговорення депутати рекомендували проєкти рішень винести на розгляд сесії Теофіпольської селищної ради, яка відбудеться 24 грудня.