І пленарне засідання І сесії Теофіпольської селищної ради VIII скликання

Дата: 03.12.2020 16:00

Перше пленарне засідання першої новообраної сесії Теофіпольської селищної ради восьмого скликання відбулося 03 грудня 2020 року.

На порядок денний сесії виносилися питання:

1.      Про набуття повноважень новообраними депутатами Теофіпольської селищної ради.

2.      Про набуття повноважень новообраним Теофіпольським селищним головою.

3       Про утворення тимчасової лічильної комісії .

4.      Про обрання секретаря Теофіпольської селищної ради.

5.      Про затвердження переліку та персонального складу постійних комісій Теофіпольської селищної ради.

6.      Про затвердження структури та загальної чисельності, штатного розпису апарату Теофіпольської селищної ради та її виконавчих органів.

7.      Про затвердження старост села (сіл), селища Теофіпольської селищної ради.

8.      Про затвердження заступника Теофіпольського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради.

9.      Про утворення виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради, визначення чисельності та затвердження його складу.

10.    Про прийняття у комунальну власність основних засобів, інших необоротних матеріальних активів Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

11.    Про прийняття у комунальну власність закладів культури Теофіпольського району.

12.    Про прийняття у комунальну власність закладів освіти Теофіпольського району.

13.    Про прийняття у комунальну власність комунального некомерційного підприємства «Теофіпольська центральна районна лікарня» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

14.    Про прийняття у комунальну власність комунального некомерційного підприємства «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

15.    Про прийняття у комунальну власність бюджетної установи - Теофіпольський районний трудовий архів.

16.    Про прийняття у комунальну власність комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

17.    Про прийняття у комунальну власність Теофіпольського районного бюро технічної інвентаризації.

18.    Про прийняття у комунальну власність комунального підприємства «Теофіпольлісвод».

19.    Про прийняття у комунальну власність комунального підприємства «Теофіпольський районний стадіон» Теофіпольської районної ради.

20.    Про прийняття у комунальну власність комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

21.    Про прийняття у комунальну власність комунального підприємства «Тепловик».

22.    Про прийняття у комунальну власність Теофіпольської центральної районної аптеки №47.

23.    Про делегування окремих повноважень Теофіпольської селищної ради Теофіпольському селищному голові.

24.    Про виготовлення печаток старостам Теофіпольської селищної ради.

Голова Теофіпольської селищної територіальної виборчої комісії Яковчук Л. С. зачитала протокол виборів, згідно з яким 26 депутатів і селищний голова  Тененев М. М. набули своїх повноважень. Лілія Степанівна запросила Михайла Михайловича скласти «Присягу посадової особи місцевого самоврядування».

Губіна В. В., селищний голова сьомого скликання  урочисто привітала новообраного голову та передала йому печатку селищної ради.

Голова районної ради Петринюк А. В. приєднався до привітань і побажав усім плідної праці.

Також з вітальним словом виступила депутат обласної ради Віолета Лабазюк.

- Ваш професіоналізм, навики, досвід роботи, невичерпна енергія і цілеспрямованість хай завжди будуть на варті інтересів жителів всієї громади та держави, - побажала вона.

Після вітань обранці приступили до повноцінної праці у сесійній залі. Всі депутати брали активну участь у обговоренні питань порядку денного, вносили пропозиції і зауваження.