ІІ пленарне засідання І сесії VІІІ скликання Теофіпольської селищної ради

Дата: 08.12.2020 16:41

8 грудня відбулося ІІ пленарне засідання І сесії VІІІ скликання Теофіпольської селищної ради.

На порядок денний сесії виносилося 11 питань:

1. Про затвердження Регламенту Теофіпольської селищної ради VІІІ скликання.
  2. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради.
  3. Про затвердження Положення про постійні комісії Теофіпольської селищної ради.
  4. Про затвердження Положення про старосту села (сіл) селища Теофіпольської селищної ради.
  5. Про затвердження Положень про відділи Виконавчого комітету Теофіпольської  селищної ради.
  6. Про умови оплати праці Теофіпольського селищного голови.
  7. Про затвердження Положення про порядок преміювання, встановлення надбавок та доплат, надання матеріальних допомог працівникам апарату виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради.
  8. Про початок реорганізації селищних, сільських рад Теофіпольського району Хмельницької області.
  9. Про покладення обов’язків із проведення державної реєстрації актів цивільного стану на території Теофіпольської селищної ради.
  10. Про створення сектору «Служба у справах дітей» Теофіпольської  селищної ради.
  11. Про створення відділу фінансів Теофіпольської селищної ради.
  12. Різне.

Під час розгляду питань порядку денного після доповідей відповідальних працівників, всі депутати брали активну участь в обговоренні, ділилися думками та вносили пропозиції.

На засіданні сесії була присутня народний депутат України Копанчук Олена Євгенівна. Вона привітала обраних депутатів та голову селищної ради із початком роботи та Днем місцевого самоврядування.

Нехай ваша наполегливість, професіоналізм, компетентність сприяють розбудові і розвитку громади та зміцненню авторитету  нашої держави у всьому світі, - побажала Олена Євгенівна.