Дата: від до Скинути

Звернення до керівників підприємств усіх форм власності та жителів громади щодо дотримання «Правил охорони  електричних мереж»

Західне територіальне управління обслуговування електромережі звертається до керівників підприємств усіх форм власності та жителів громади щодо дотримання «Правил охорони  електричних мереж».

18:07 31.01.2024

Нарада директорату закладів загальної середньої освіти Теофіпольської громади

Сьогодні, 30 січня 2024 року, відбулася чергова нарада директорату закладів загальної середньої освіти Теофіпольської громади, на якій були присутні селищний голова Михайло Тененев, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Валентина Бабак, начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Сторожук-Тимошик, головний спеціаліст відділу Марина Бульбах, директор комунальної установи «Центр фінансово – господарського обслуговування закладів освіти» Олена Чорнолуцька.

18:20 30.01.2024