Дата: від до Скинути

Інформація про допомогу для постраждалих осіб від фізичного, психологічного, сексуального та економічного насильства для надавачів послуг, працівників гуманітарних та громадських організацій, представників громад.

09:34 12.03.2024

Відбувся конкурсний відбір

Сьогодні, 11 березня, під головуванням заступника селищного голови Юлії Карбовської, відбувся конкурсний відбір із визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Теофіпольської селищної ради на 2024 рік.

16:55 11.03.2024