ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє про добір кандидатів на посади державної служби категорії «В»: • Управління обслуговування громадян 1) провідного спеціаліста відділу обслуговування громадян №8 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце – м. Красилів); 2) провідного спеціаліста відділу обслуговування громадян №11 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце – м. Старокостянтинів).

16:04 28.03.2024

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ДОДАТКОВО ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ, ЯКЩО ЗА АДРЕСОЮ ДОМОГОСПОДАРСТВА ЗАРЕЄСТРОВАНА ПОВНОЛІТНЯ ОСОБА, ЯКА ПРОЖИВАЄ І ПРАЦЮЄ В ІНШОМУ МІСТІ?

Якщо в житловому приміщенні разом з батьками зареєстровано повнолітню працездатну особу, яка не проживає за адресою реєстрації, оскільки працює в іншому місті, житлова субсидія може бути призначена без урахування її доходів в разі надання довідки з місця роботи.

11:04 25.03.2024