Дата: від до Скинути

Суб’єктам малого та середнього підприємництва, що діють на території Теофіпольської територіальної громади

Пунктом 24 Плану заходів з виконання Державної програми стимулювання економіки для подолання негативних наслідків, спричинених обмежувальними заходами щодо запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на 2020-2022 роки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2020 № 534, передбачено розширення доступу до інформації щодо можливостей надання органами місцевого самоврядування гарантій за інвестиційними кредитами комерційних банків (на придбання нерухомості, обладнання тощо) суб’єктам малого та середнього бізнесу, що провадять підприємницьку діяльність у межах відповідної територіальної громади. На виконання вказаного завдання Мінекономіки спільно з Мінфіном опрацювало порушене питання та повідомляє наступне:

10:13 25.01.2021

До відома населення!

Державна установа «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Хмельницький міськміжрайонний відділ Теофіпольське районне лабораторне відділення,

17:08 17.01.2021