В Україні запрацював Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених

В Україні запрацював Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених Зараз уточнюються списки зниклих, аби віднайти й повернути додому кожного українця, який потрапив у полон або зник безвісти. Крім того, Об’єднаний центр працює також для російських окупантів. Російські матері, якщо ви хочете повернути своїх синів, звертайтесь. Бо ваша держава не збирається їх забирати. Тільки ви можете потурбуватися про своїх дітей! Для звернень громадян цілодобово працюють телефони: +38 067 650 83 32 +38 098 087 36 01 та електронна скринька: united.centre.ssu@gmail.com Звільнимо нашу землю від окупантів! Повернемо своїх українців додому!

19:35 28.02.2022

Корисна методичка з кібербезпеки на воєнний час

Корисна методичка з кібербезпеки на воєнний час: Не відповідайте закритим акаунтам в інстаграмі, не давайте їм особистих даних і посилань; Розмовляйте з незнайомцями українською; Забороніть додавати себе до груп і каналів у Телеграмі; Не публікуйте своє місце знаходження; Не поширюйте скріншоти з новинами, додавайте посилання на офіційні медіа; Якщо ви з родини військових, змініть ім'я та прізвище в соцмережах. Якщо акаунтом ви користуєтеся, видаліть його; Не переходьте за незнайомими посиланнями; Поставте двофакторну авторизацію та змініть паролі в соцмережах; Повідомляйте про рух техніки окупантів тільки в офіційний чат-бот МВС. Подбайте про себе та поширте інформацію серед знайомих.

17:20 28.02.2022