ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ДОДАТКОВО ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ, ЯКЩО ЗА АДРЕСОЮ ДОМОГОСПОДАРСТВА ЗАРЕЄСТРОВАНА ПОВНОЛІТНЯ ОСОБА, ЯКА ПРОЖИВАЄ І ПРАЦЮЄ В ІНШОМУ МІСТІ?

Дата: 25.03.2024 11:04

Фото без описуЯкщо в житловому приміщенні разом з батьками зареєстровано повнолітню працездатну особу, яка не проживає за адресою реєстрації, оскільки працює в іншому місті, житлова субсидія може бути призначена без урахування її доходів в разі надання довідки з місця роботи.

У разі неможливості надати таку довідку, відповідна інформація зазначається у декларації. У такому випадку житлова субсидія призначається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Такий акт складається посадовою особою виконавчого органу сільської, селищної, міської, районної у місті ради та передається до органу Пенсійного фонду України.