Відбулося засідання адміністративної комісії

Дата: 14.03.2024 11:12

14 березня 2024 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Теофіпольської селищної ради під головуванням заступника селищного голови Юлії Карбовської.

На розгляд комісії надійшли адміністративні протоколи за :

- статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»;

- статтею 180 КУпАП  «Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння».

За результатами розгляду адміністративна комісія виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради винесла постанови про накладення адміністративних стягнень.

Наголошуємо жителям громади щодо неухильного дотримання законів України, чесного ставлення до державного і громадського обов’язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самими правопорушниками, так і іншими особами.