Вкотре сумна звістка про поповнення Небесного Війська прийшла до нашої громади.

Дата: 21.01.2024 19:11

З великим сумом у серці ми повідомляємо про непоправну втрату - загибель жителя села Святець Рендюка Олега Леонідовича  1988 року народження.

У боротьбі за незалежність України, виявивши стійкість і мужність, залишившись вірним Військовій присязі,  підполковник Збройних Сил України Олег Леонідович Рендюк загинув 21 січня 2024 року під час виконання обов’язків військової служби.

Отримавши офіцерське звання, з 2010 року присвятив  себе Збройним Силам України. З 2014 року  приймав участь у боях на Сході України. За проявлену мужність та стримування російської агресії нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст.

Фото без опису З 2019 року Олег Леонідович продовжує службу у Теофіпольському районному військовому комісаріаті на посаді заступника військового комісара. З минулого року Олега Рендюка призначено першим заступником командира 10-ї гірсько – штурмової бригади.

Підполковник ЗСУ Олег Леонідович Рендюк назавжди залишиться в наших серцях, як відданий захисник і чудова людина.

Вічна пам'ять справжньому Герою, який жив і загинув, захищаючи нашу Україну.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким нашого Олега Леонідовича.

Про церемонію прощання з Воїном Світла та чин похорону буде повідомлено додатково.