З Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями

Дата: 03.12.2023 12:19

Шановна громадо!

Щорічно 3 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день не є святом, його мета - привернути увагу суспільства до захисту їх прав, інтересів та вирішення проблем.

Серед людей з обмеженими можливостями є чимало лідерів, професіоналів, соціально активних і життєствердних людей, які надихають суспільство. І, на жаль, через повномасштабне вторгнення, їх у нашій країні стало більше. Чимало з них є Героями, які проявили мужність і хоробрість у боях за територіальну цілісність держави та її мирне небо.

Саме тому ми повинні ще більше звертати увагу на доступну інфраструктуру, якісну освіту, соціальний та правовий захист, які забезпечуватимуть рівність у суспільстві.

Сьогодні від імені усієї громади бажаємо кожному, на чию долю випало випробування жити з обмеженими можливостями, сили духу та твердості, оптимізму та мужності! Нехай на вашому життєвому шляху зустрічаються лише світлі люди, готові допомогти та підтримати!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.