Дата: 04.12.2023 14:12

ДСНС України нагадує: встановлення детектора чадного газу в приміщенні може вберегти ваше життя!🚨

Чадний газ — одна з найпоширеніших причин нещасних випадків в оселях, що опалюються завдяки пічкам, камінам або газовим колонкам.

🤔 Чому так?

Чадний газ непомітний для зору, абсолютно невідчутний і здатний призвести до біди за лічені хвилини. Зазвичай під його дією людина втрачає свідомість, може отруїтись і навіть померти.

Перед тим, як розпалювати пічку, перевірте димохід та чи немає тріщин, через які чадний газ може потрапити до вашої оселі.

Бережіть себе!