З болем і сумом повідомляємо: завтра в Хмельницькому відбудеться похорон нашого земляка - Івана Грисюка, який загинув у війні з російським окупантом.

Дата: 08.12.2023 11:41

Мужній і сміливий, до останнього подиху вірний військовій присязі та своїй країні. Таким знали його друзі та рідні, і запам'ятає Україна. Це велика втрата для нашої громади та держави. Бо саме такі люди – майбутнє сильної і демократичної України. Не вистачає слів, щоб передати смуток і біль, який торкнувся не лише родини, а й друзів, рідних, знайомих та усіх, хто знав мужнього і відважного патріота, воїна-захисника Івана.

Про загибель Героя стало відомо ще в червні. Але, на жаль, лише завтра в місті Хмельницький, де проживав військовий, відбудеться похорон.

Щирі співчуття родині загиблого. Вічна шана Захиснику!

25 червня Президент України Володимир Зеленський згадав про подвиг Героя:

- Персонально відзначу сьогодні старшого лейтенанта Івана Грисюка... Дякую за міцність і влучність!

Ми теж завжди пам'ятатимо нашого Захисника!

Бути Героєм - жити вічно!