Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

Дата: 29.09.2023 17:06

28 вересня 2023 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

На розгляд комісії надійшли адміністративні протоколи:

- ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»;

- ст. 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб»;

- ст. 182 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях».

За результатати розгляду адміністративна комісія винесла постанови про накладення адміністративного стягнення.

Наголошуємо жителям громади щодо неухильного дотримання законів України, чесного ставлення до державного і громадського обов’язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самими правопорушниками, так і іншими особами.