Дата: 06.09.2023 15:23

❗Результати громадського обговорення кандидатури старости у Лідихівському старостинському окрузі.

📌Протягом 22 серпня - 05 вересня 2023 року було проведено письмове опитування жителів сіл та зібрано 539 підписів:

➡️Єременко Руслана Володимирівна -356;

➡️Коб'юк Катерина Олександрівна - 55;

➡️Лукач Ольга Василівна - 128.

📎Відповідно до Порядку проведення громадського обговорення, кандидатура старости вважається погодженою з жителями старостинського округу, якщо отримала підтримку більше 20% голосів від загальної кількості населення округу.

📍Станом на 01 липня 2023 року кількість жителів Лідихівського старостинського округу становить 1396 громадян.

📌Отже, кандидатура Руслани Єременко вважається погодженою і буде подана селищним головою на чергову сесію для затвердження.