Діти військових відпочили в патріотичному таборі

Дата: 31.08.2023 17:59

В умовах війни відпочинок та оздоровлення дітей є надзвичайно важливим, адже у цих страшних реаліях вони найбільше страждають від психологічних та фізичних травм внаслідок військових дій, зміни звичного буденного життя, розлуки з батьками та друзями. Тому безпечний відпочинок на свіжому повітрі в дружній атмосфері та комплексне оздоровлення для них цьогоріч особливо потрібним.

Свіже повітря, ігри та розваги, ігри та спілкування з однолітками, вечірні кіноперегляди, басейн, тематичні вечори – такою була програма відпочинку в оздоровчо-патріотичному таборі «Eko Life Збруч» для 59 дітей (вікова категорія від 10 до 15 років) наших героїв, які боронили та продовжують захищати територіальну цілісність України.

Протягом семи днів вихователі з дітьми проводили різні майстер-класи, виготовляли патріотичні сувеніри, малювали, ходили у лісові прогулянки. Одне із головних завдань табору – національно-патріотичне виховання. І особливо цікавими для дітей були зустрічі із військовими, вони із захопленням слухали розповіді курсантів Національної академії Держприкордонслужби України.

Немає нічого приємнішого ніж посмішки на дитячих обличчях та іскорки радості в їх очах. Сподіваємося, що незабаром здійсниться ще одна спільна мрія малих і дорослих українців - жахлива війна з кровавими російськими окупантами нарешті закінчиться нашою Перемогою.

А поки батьки захищають Україну від ворога на фронті – ми в тилу дбаємо про їхніх дітей.