Дата: 29.08.2023 19:38

Сьогодні ми вшановуємо захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Символікою цього дня є квітка соняшника, адже в серпні 2014 року на соняшникових полях під Іловайськом полягло багато українських воїнів.

У Теофіпольській громаді вшанували полеглих покладанням квітів до Пам’ятного знаку усім захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України.

Цього скорботного дня висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх рідних.

Пам’ятаймо про наших полеглих Героїв… Поки ми їх пам’ятаємо, доти вони живуть разом з нами!

Вічна пам'ять і слава Героям!