Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Оголошення про наміри отримати дозвіл на викиди

Дата: 06.09.2023 19:46
Кількість переглядів: 289

Фото без описуОголошення про наміри отримати дозвіл на викиди


Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Філія «Рідний край» Приватного акціонерного товариства «Зернопродукт Миронівський хлібопродукт» (філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП»), ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 32547211, місцезнаходження суб’єкта господарювання: 30611, Хмельницька  область , Хмельницький район, с.Новоставці, вул. Василя Шуляка 23, контактний номер телефону: еколог Відділу екології «Агро» Піддубняк Діана , тел. 0986698910, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: d.khytrun@mhp.com.ua.


Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 
Юридична адреса підприємства: 08800, Київська обл., Обухівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна,1.


Фактична адреса промислового майданчика: 30611, Хмельницька обл., Хмельницький р-н., с. Новоставці, вул. Василя Шуляка,23 
Контактний номер телефону: 0986698910


Мета отримання дозволу на викиди - визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу на викиди ЗР для існуючих об’єктів.


Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля – виробнича діяльність даного об’єкта не підпадає під дію ч. 2 та ч. 3 ст. 3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».


Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): для опалення приміщення адміністративної будівлі філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» , що знаходиться за адресою: 30611, Хмельницька  область, Хмельницький район, с. Новоставці, вул. Василя Шуляка , 23, використовується котел газовий АTON та для забезпечення адміністративної будівлі електроенергією під час аварійних відключень електроенергії або блекауту використовується генератор FORTE FG 6500 E 1 ф, що є джерелами утворення забруднюючих речовин в атмосферне повітря.


Відомості щодо видів та обсягів викидів: неметанові леткі органічні сполуки – 0,0170 т/рік, оксид вуглецю – 0,203 т/рік; оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) - 0,394 т/рік, сірки діоксид - 0,032 т/рік,; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,000799, азоту (1) оксид (N2O) – 0,000932 т/рік, вуглецю діоксид – 26,058 т/рік, метан – 0,00182 т/рік.


Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: для існуючого об'єкту не впроваджуються найкращі існуючі технології виробництва, які потребують надмірних витрат, а саме: технології найбільш ефективні з точки зору попередження, мінімізації або нейтралізації забруднюючих речовин, доступних будь-якому суб'єкту господарювання, який має відповідний тип виробництва (устаткування).
Впровадження цих технологій передбачає підготовку робітників, методи роботи, інструменти контролю. Вартість використання таких технологій не повинна бути надмірною у порівнянні з природоохоронним результатом.
Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання та дотримання виконання природоохороних заходів щодо скорочення викидів: викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляється.
Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: на підприємстві відсутні джерела викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устаткування, на які повинні впроваджуватися заходи щодо досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин.


Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди та строки подання зауважень та пропозицій: з пропозиціями та зауваженнями щодо діяльності даного підприємства з питань охорони атмосферного повітря звертатися протягом 30 діб з моменту опублікування цього оголошення за адресою:    29005, м. Хмельницький, майдан Незалежності 2, телефон: (0382) 76–50–24, факс: (0382) 76–51–72 Електронна пошта: regadm@adm-km.gov.ua

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь