В Теофіпольській громаді урочисто підняли Державний Прапор

Дата: 23.08.2023 21:07

🇺🇦В Теофіпольській громаді урочисто підняли Державний Прапор

🔹️Синьо-жовтий стяг є особливим

символом для українців, з яким десятки поколінь наших предків виборювали незалежність України.

🇺🇦 Його дві смуги синього та жовтого кольорів - об’єднують українців у будь-якому куточку світу в сильну та вільну націю.

💛💙Мить, коли піднімається Прапор

України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця

гордістю за нашу державу. Це символ єднання і можливість продемонструвати, ким ми є, звідки і наскільки пишаємось своєю країною.

🔹️Тож сьогодні, з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, у смт Теофіполь відбулося його урочисте підняття. Крім того, селищний голова Михайло Тененев за сумлінну військову службу, високий рівень професіоналізму, активну участь у відсічі російської агресії нагородив грамотами та подарунками сержанта, командира відділення роти охорони Віктора Бишука, старшого солдата, стрільця-помічника гранатометника роти охорони Богдана Врону, водія взводу роти охорони Сергія Орєхова та за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у підвищення обороноздатності країни - провідного спеціаліста Восьмого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юлію Цанько.

🔹️Також селищний голова за самовіддане служіння українському народові, активну громадянську позицію в умовах воєнного стану, вагомий внесок у наближення Перемоги, участь у національному відродженні України, утвердження її незалежності, патріотизм вручив грамоти та відзнаки Хмельницької обласної ради начальнику відділу-адміністратору відділу надання адміністративних послуг Галині Сторожук і директору комунального підприємства "Благоустрій" Роману Вихору.

🇺🇦 Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та

спонукає на нові подвиги заради своєї

Батьківщини і веде нас до Перемоги!

💛Слава Україні!

💙Героям Слава!