Відділенням поліції №4 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області (м. Красилів) встановлюється місцезнаходження безвісті зниклої Христини Бойко

Дата: 09.08.2023 15:20

❗️Відділенням поліції №4 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області (м. Красилів) встановлюється місцезнаходження безвісті зниклої:

Бойко Христини Володимирівни, 20.11.2007 р.н. жительки смт Антоніни Антонінської ТГ Хмельницької області проспект Свободи,1, кв. 3, яка о 12:00 год. 04.08.2023 в смт. Антоніни пішла з місця проживання та досі не повернулась.

Прикмети: вік 15 років, низького зросту, волосся чорне, коротке.

Одягнена: в жовту футболку, чорні штани, рожеві резинові тапочки.

Має інвалідність: розумова відсталість та вади мовлення (майже не розмовляє), розвиток на вік дитини 2-3 роки, викривлення спини (горбатість), не орієнтується у часі та просторі, до сторонніх осіб йде сміливо.

У випадку отримання інформації, просимо звертатися за телефоном ВнП №4 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області: 0962943101 або 102.