З професійним святом вітаємо поліцейського офіцера Теофіпольської громади!

Дата: 28.05.2023 14:24

З професійним святом вітаємо поліцейського офіцера Теофіпольської громади!

28 травня 2019 року офіційно стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади», який був успішно реалізовано. Тож сьогодні вони відзначають своє професійне свято.

На території Теофіпольщини захищає спокій громадян поліцейський офіцер громади Сергій Черепюк. За час своєї роботи він повністю заслужив повагу і довіру жителів нашого краю. Не лише за свою професійність, а й за людяність, відповідальність та відданість громаді, бо завжди знаходиться поруч з людьми, працюючи і по буднях і святах, щоб будь-якої хвилини прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

Щиро вітаємо Сергія із професійним святом! Бажаємо успіхів і легкої служби, розуміння та підтримки рідних, добробуту та українського переможного мирного неба над головою! Натхнення вам і невичерпної наснаги в почесній роботі, а винагорода за вашу щоденну, наполегливу і чесну працю - вдячність і довіра жителів громади.

Ми пишаємося вами!

Зі святом!