Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Інформація для надавачів соціальних послуг

Дата: 02.06.2023 08:42
Кількість переглядів: 63

Фото без опису

Інформація для надавачів соціальних послуг

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» визначено, що соціальні послуги надаються надавачами соціальних послуг державного, комунального, недержавного секторів незалежно від джерел фінансування відповідно до державних стандартів соціальних послуг. Надавачами соціальних послуг є юридичні та фізичні особи, фізичні особи – підприємці, включені до розділу “Надавачі соціальних послуг”

Всі юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які надають соціальні послуги, повинні бути включені до Реєстру надавачів соціальних послуг, внесення даних до якого є обов’язковим.

Адреса прийому документів від надавачів соціальних послуг для внесення до Реєстру: сектор соціального захисту населення Теофіпольської селищної ради, що знаходиться за адресою: вул. Небесної Сотні, 19, смт. Теофіполь, I поверх.

Додаткову інформацію можливо отримати звернувшись за телефоном (03844) 20100.

Реєстратори – Мартинюк Людмила Володимирівна, завідувач сектору соціального захисту, Кунцевич Галина Євстахіївна, головний спеціаліст сектору соціального захисту.

Перелік документів, які мають подавати надавачі соціальних послуг до реєстратора для внесення інформації до Реєстру визначено в Порядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 99.

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці, що надають соціальні послуги, обов’язково подають:

• заяву надавача соціальних послуг за формою згідно з додатком 3;

• перелік соціальних послуг, які має право надавати надавач соціальних послуг, їх зміст та обсяг, умови і порядок отримання за формою згідно з додатком 4;

• відомості про дату та результати здійсненого уповноваженими органами контролю за дотриманням надавачем соціальних послуг вимог, установлених законодавством про соціальні послуги (за наявності).

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці крім документів/відомостей, за бажанням подають:

• копії штатного розпису надавача соціальних послуг і трудових договорів з найманими працівниками;

• копії документів про освіту, свідоцтва про підвищення кваліфікації (за наявності), атестацію, неформальне професійне навчання, фаховий рівень працівників;

• копії посадових інструкцій працівників;

• копії особистих медичних книжок працівників;

• довідку територіального органу ДПС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);

• копію документа, що підтверджує право власності на приміщення або на право користування приміщеннями, які будуть використовуватися для надання соціальних послуг;

• висновок фахівця з питань технічного обстеження будівель і споруд, який має кваліфікаційний сертифікат, про відповідність приміщення ДБН В.2.2-40:2018 “Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення”. У разі наявності у зазначеному висновку інформації про неможливість повністю пристосувати об’єкти надавача для потреб осіб з інвалідністю додатково подається інформація засновника (власника) надавача за погодженням із громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю про забезпечення розумного пристосування відповідних об’єктів згідно з частиною другою статті 27 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь