Відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 28.04.2023 17:25

27 квітня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради, яке пройшло під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, під час якого обговорили низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, на засіданні члени виконкому розглянули питання про погодження Програми забезпечення основ національної безпеки на території Теофіпольської селищної територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області на 2023-2024 роки, взяття на квартирний облік, погодження внесення змін до бюджету Теофіпольської селищної територіальної громади на 2023 рік та ін.

Загалом до порядку денного було внесено 16 питань.

З усіх питань прийнято рішення, які оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.