Провели в останню путь Героя Валентина Журавля

Дата: 28.04.2023 11:36

Російсько-українська війна, яку розпочали рашисти проти мирного українського народу, – одна із найжахливіших та найкривавіших війн у ХХІ сторіччі… Вона вже дев’ятий рік забирає наших новітніх героїв, цвіт нашої нації, у засвіти.

Пекучий біль торкнувся ще однієї родини Теофіпольщини, навіки забравши найдорожчу серцю людину.

26 квітня наша громада провела в останню путь нашого земляка, жителя села Поляхова, сапера інженерно саперного взводу Валентина Журавля, який загинув в результаті артилерійського обстрілу. Він до останнього свого подиху був вірним присязі, ставши на захист України, в запеклих боях відстоював рідну країну. Та, на жаль, «цинічний метал» обірвав його життя.

Валентин був справжнім патріотом своєї держави, хоробрим, рішучим та мужнім воїном, професіоналом, надійним побратимом - і таким він назавжди залишиться у нашій пам'яті.

Розділити горе родини, віддати останню шану, схиливши голови в скорботі та встеливши дорогу квітами, зібралися сотні мешканців Теофіпольської громади, створивши «живий коридор» і проводжаючи в останню путь свого земляка.

Поховали бійця із військовими почестями під синьо-жовтим стягом на місцевому кладовищі у селі Поляхова. Там і пролунали останні постріли військових на честь, шану і незабутню пам'ять про славного воїна, нашого земляка.

Щирі співчуття рідним і близьким. Ми розділяємо біль втрати разом з вами.

Світла та вічна пам'ять Валентину!

Герої не вмирають... Вони завжди живуть у наших серцях.