Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 07.04.2023 14:15

Комісія з питань захисту прав дитини Теофіпольської селищної ради працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення реалізації інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

06 квітня 2023 року, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглядались питання про підтвердження місця проживання неповнолітньої дитини разом з матір’ю та надання висновку доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав особи відносно неповнолітнього сина.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.