Відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб при виконавчому комітеті Теофіпольської селищної ради

Дата: 15.02.2023 16:17

14 лютого, під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Людмили Стецюк, відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб при виконавчому комітеті Теофіпольської селищної ради.

Було розглянуто заяву жителя громади про можливість призначення опікуном особи у разі визнання її судом недієздатною.

Після детального обговорення прийнято рішення про підготовку проєкту рішення виконкому щодо можливості призначення опікуном повнолітньої особи у разі визнання її судом недієздатною.